Гей, наливайте повнії чаші, щоб через вінця лилося...

Десант

Десант Каратель

Доброго ранку, бл...(с)

.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Не згоден.

Ти ж водій і зараз ремонтуєш двигун? (До речі, "Камасутра" - то жарт був з анекдоту, я так і не зрозумів, чому ти образився) Так от. В тебе почав барахлити двіжок. Умовно - нового нема, не існує в природі. Зате є старий, який ще гірше за того, що в тебе зараз - бензин жере що прірва, масло тече і т.д. І ти впевнений, що дешевше підремонтувати рідний і їздити. Як таке порівняння? Я до того, що було звісно, хто прийде до влади і що нас чекає. Проблеми та складнощі - то одне, але ж хлопці прийшли саме за тим, щоб продовжувати розворовувати свою країну. Так в чьому був сенс ? Привести нову банду? Тому і не підтримували.

Є ще кілька причин, чому не підтримали, і одна з них - політична. А такі засоби мусять бути аполітичними, істинно народними.

• (0/0)
Прикладу взагалі не зрозумів. Двіжки на ВАЗ 2101 є нулячі, трохи проблемно, але можна вкупити (десь 6500 грн +доставка, б/в ~2000 грн). Якщо перевести усе на умовність, то в даному випадку ремонтую сам і при цьому затрати просто мізерні у фінансовому плані (прокладка 35грн, сальник задній 15грн, сальнік передній 10грн). Я знав на що йшов, знав, що це затрати часу та сил, але в мене було БАЖАННЯ! Не просто машинку продати і вкупити нову, а відновити стару, таку рідну для себе. Можна було позичити грошенят і поставити новий, але грошенята потрібно колись повертати... Тепер і ти роби порівняння.
  • (0/0)
Так ти зробив чудові висновки з порівняння )))
  • (0/0)

Метки

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7