Гей, наливайте повнії чаші, щоб через вінця лилося...

Десант

Десант Каратель

Доброго ранку, бл...(с)

.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Тебя заклинило. Теперь просто подумай, почему так происходит. До какой степени надо было разозлить страну этой "властью Януковича", чтобы народ начал идти на смерть? Понимаешь степень неприятия ими того, что делала эта "власть"? Кстати, я противник насилия. Это не по-человечески прежде всего.
  • (+4/0)
А вот теперь сложи эти два мнения (учитывая, что на Востоке так же не переваривают Яныка), раздели на два и найди причину
  • (0/-2)
так я і розділяю. Розділяю і не розумію чому схід не підтримав людей, які не переварюють Яника і активно приймали участь ПР-акціях. Відповідно зявляється протиріччя у їхніх поглядах. Запитують чому їх не хотів тоді чути? А що вони хотіли?
  • (+3/0)
Потому что люди были против методов и лидеров . Неужели не ясно?
  • (0/-1)
Звісно, що не ясно. Вони здебільшого сиділи і мовчали. Тупо мовчали (типу їм ніколи, вони працюють)! А якщо сидять тихенько і мовчать - значить їх усе влаштовує. А зараз вони вилазять і стверджують, що їх ніхто не хотів слухати. А що, робота вже закінчилась?... Щодо методів та лідерів - так і на майдані люди до тепер ці складові не плекають. Вони стояли не за лідерів, вони не прагнули насильства. Вони хотіли змін, повалення злочинної влади. Невже не ясно?
  • (0/0)

А чому вся (ВСЯ!) Україна повинна слухати тільки домбас?

Вони що - найкращі? Є сумніви.

Вони що - найрозумніші? Дуже великі сумніви...

• (+1/0)

Досить слухати доМбас!

Їхні виблядки "керували" державою 12 років! Результат - херовий, катастрофічний (((((

• (+2/0)

Вони здебільшого сиділи і мовчали

Ну да. А що їм було робити, якщо вони вас не підтримували?

А якщо сидять тихенько і мовчать - значить їх усе влаштовує

Не зовсім вірно. Але, якщо порівнювати становище до Майдану та після, розумієш, що дуже багато що влаштовувало.

Вони стояли не за лідерів, вони не прагнули насильства. Вони хотіли змін, повалення злочинної влади. Невже не ясно?

Та ясно. Але поясни, чому одні бачили, що буде із країною після "перемоги" Майдану і хто стане до корита, а вам - ні? Все ж читалося...

• (0/0)
Не підтримували бажання повалити режим Януковича? Значить підтримували Януковича. Усі усвідомлювали, що буде гірше. Жодна революція не закінчується непомітно для держави. Це очевидно. І процес відновлення нормального функціонування держави тягне за собою істотні фінансові труднощі, які лягають на плечі суспільства. І замість того, аби разом усім об"єднатися у цій без перебільшення не легкій справі, деякі особи намагаються зректися власної Батьківщини. Але ще більше обурює, що сусідня країна, яка називає себе "братом" нахабно користається нашою вразливістю.
  • (0/0)

Не згоден.

Ти ж водій і зараз ремонтуєш двигун? (До речі, "Камасутра" - то жарт був з анекдоту, я так і не зрозумів, чому ти образився) Так от. В тебе почав барахлити двіжок. Умовно - нового нема, не існує в природі. Зате є старий, який ще гірше за того, що в тебе зараз - бензин жере що прірва, масло тече і т.д. І ти впевнений, що дешевше підремонтувати рідний і їздити. Як таке порівняння? Я до того, що було звісно, хто прийде до влади і що нас чекає. Проблеми та складнощі - то одне, але ж хлопці прийшли саме за тим, щоб продовжувати розворовувати свою країну. Так в чьому був сенс ? Привести нову банду? Тому і не підтримували.

Є ще кілька причин, чому не підтримали, і одна з них - політична. А такі засоби мусять бути аполітичними, істинно народними.

• (0/0)
Прикладу взагалі не зрозумів. Двіжки на ВАЗ 2101 є нулячі, трохи проблемно, але можна вкупити (десь 6500 грн +доставка, б/в ~2000 грн). Якщо перевести усе на умовність, то в даному випадку ремонтую сам і при цьому затрати просто мізерні у фінансовому плані (прокладка 35грн, сальник задній 15грн, сальнік передній 10грн). Я знав на що йшов, знав, що це затрати часу та сил, але в мене було БАЖАННЯ! Не просто машинку продати і вкупити нову, а відновити стару, таку рідну для себе. Можна було позичити грошенят і поставити новий, але грошенята потрібно колись повертати... Тепер і ти роби порівняння.
  • (0/0)
Так ти зробив чудові висновки з порівняння )))
  • (0/0)

Метки

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7