Гей, наливайте повнії чаші, щоб через вінця лилося...

Десант

Десант Каратель

Доброго ранку, бл...(с)

.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

- Если в твой дом будут врываться бандиты ты их тихо-мирно впустишь?

- Нет!

"якщо бандити були б американцями, тоді можна було би їх мяко кажучи прогнати, якщо ж це русскіє - тоді це браття і їм з насолодою можна лизати дупи" - очевидна позиція певної категорії "українців"...
  • (+3/0)
Так вы не с бандитами же воевать собираетесь, а с народом. Или для вас народ и бандиты - одно и то же?
  • (0/-2)
ти лояльніший до якого боку бдеш?
  • (+2/0)
Я сторонник независимой Украины - внеблоковой во всех отношениях.
  • (0/-2)
так ми ж однодумці, йопта!
  • (+2/0)
Ну хоть до одного дошло, славатегосподи
  • (0/-2)
так я і раніше про це писав. Я проти Євросоюзу і проти ТС. Україна може розвиватися самостійно. А різні там союзи - це в першу чергу певні зобов"язання з нашої строни, які потрібно виконувати і підлаштовуватись під "чужу" структуру. Для розвитку потрібне не лише перезавантаження влади, але і повне знищення владної системи і будівництво нової - із подаланням корупції, реформами і т.д. Головне, аби ніхто ззовні не втручався у цей процес. Методи і розвиток даного процесу - наша особиста справа.
  • (+2/0)
Ну так и я о том же. Кроме уничтожения властной системы. Уничтожили, и? Ты видишь, что это путь в никуда? Систему надо менять, но не майданными методами. Надо это делать так, чтобы ВСЯ страна была едина в этом. А сейчас... маемо те, що маемо
  • (0/-2)
Цей шлях довгий і важкий. Він не з"явиться миттєво. Протест - це один із методів впливу на владу, до того ж цілком законний. Те, у що переросло дане дійство - інше питання. Чомусь тоді ніхто не бажав чути думку нехай і частини, але все таки народу... Щодо методів - Майдан один із них. Запропонуй інший, гуманніший і головне дієвий спосіб зміни системи.
  • (+1/0)
Варианты есть и всегда будут. Можно было бы начать с элементарного - с референдума. Я бы вообще систему референдумов предложил. Тогда это в самом деле была бы народная власть. Как? Опять же - варианты. С помощью этих референдумов сделать системы власти максимально прозрачными, ту же судебную систему. Прозрачный бюджет - чтобы любой желающий мог видеть, сколько копеек в бюджет зашло (и откуда) и сколько и куда потрачено. Можно так сделать?
  • (0/0)
а скільки коштів потрібно на референдум, черговий, з приводу і без? А чи потрібен референдум по питанню ререндуму?:) Можливо думку народу слід вивчати із соціологічних досліджень - компетентних та незаангажованих. Щодо судової системи - її потрібно докорінно реформувати, а не робити її прозорою і т.д. Прозорий бюджет - погоджуюсь, але цей варіант не панацея для наших гореполітиків.
  • (+2/0)
Я всего лишь привел пример как доказательство того, что варианты есть
  • (0/-1)
як ми мило поспілкувались:)
  • (+1/0)
...если бы ещё Улыбай не пердел, было бы вообще классно
  • (+1/-1)
Кстати, социсследования - очень близкие понятия с референдумом
  • (0/-2)
після т.зв. референдуму в Криму - дуже далекі, це точно!:)
  • (+1/0)
Ну почему? Лично я не сомневался в итогах
  • (0/0)
так я також:)))
  • (0/0)
Так в чём проблема?
  • (0/0)
в затратах на референдум і фактично його сумнівними результатами:)
  • (0/0)

Ніякого сумніву там бути не може. Я до останнього сподівався, що вони лишаться у складі України, але розумів, що це був би нонсенс...

А затрати... Якщо відлагодити систему, то затрати не будуть такі великі. Головне, щоб вони не були марні. До речі, у Естонії, здається, наступні вибори будуть вже у форматі інтернету (чи вже були)

• (0/0)
Джентльмены, извините что вмешиваюсь, но нейтральная внеблоковая Украина и цветущая богатая Украина - это два несовместимых понятия.
  • (0/0)
про цвітучу і багату Україні можна лише мріяти, принаймні найближкі кілька десятків років. А от прагнути до цього, проводячи реформи і викорінюючи корупцію та кумовство у владних верхах - варіант.
  • (0/0)
Это не вариант, это единственный путь к успеху.
  • (0/0)
Очень даже совместимые
  • (0/-1)
Не в наших условиях, увы.
  • (0/0)
Опять же - вариантов масса
  • (0/0)
Я те два аргумента против приведу - оборона и долбоебизм наших "элит". Разворачивать нужно?
  • (+1/0)
Это непробиваемая броня? Вряд ли. Кстати, элита на месте, и что?
  • (0/-1)
Эээ, чо? Про броню не въехал вообще.
  • (0/0)
Ну я так понял, ты имел в виду непреодолимые барьеры?
  • (0/0)
Я имел ввиду, что армиии у нас как таковой нет, и без участия в системе коллективной безопасности восстановить её экономически невозможно.
  • (0/0)
А при чём тут блоковость? Франция не член НАТО, например. Та же Россия проводит совместные учения с альянсом, и ничего
  • (0/-1)
Франция не член НАТО? А пацаны и не знали, да. Не в учениях речь.
  • (0/0)
Франция давно уже вышла из НАТО. А совместные учения просто пример внеблокового сотрудничества
  • (0/0)
Сударь, вас в гугле забанили?
  • (0/0)
А, вернулись в 2009-м. Ну да ладно, ничего не изменилось от этого - с 1966-го по 2009-й, не будучи членом НАТО, даже "продолжала принимать участие в деятельности политических органов НАТО". О чём я и говорил.
  • (0/0)
Ну не смеши ты людей. Он сторонник независимой Украины ))))) Ты сторонник возврата СССР, ну или войти под протекторат или в состав рашки.
  • (+1/0)
Товарищ, да-да, вы! Это не Вы сейчас уверенно шли на хуй? Вы? Ну то идите дальше, тут люди общаются
  • (0/-2)

Во, точно, - люди.

А ты шо, к людям относишся?

Разве что внешне, да и то - не очень

• (+1/-1)

- Если в твой дом ворвется сосед с автоматом, снимет флаг твоей семьи и повесит флаг своей семьи, ты его тихо-мирно впустишь?

- Нет!

• (+1/0)
лиш би на ньому був серп і молот!:)
  • (+2/0)
Ты стереотипен. Я не сторонник возврата прошлого
  • (0/-3)
ну да, ну да.
  • (+2/0)
Ты хоть раз что-то умное скажешь? Или общение с Улыбаем похоронило остатки интеллекта?
  • (0/-2)
скажу. ты в корне не прав! так - нормально? и при чем тут улыбай?
  • (0/0)
Ну так приведи хоть какие-то аргументы, а не влазь в разговор с фразами, с какими ты обычно влазишь
  • (0/-1)
а ты кто? ты здесь главный босс, указываешь, что кому где писать?
  • (0/0)
У тебя паранойя. Где я указывал? Я просто поинтересовался, когда ты напишешь что-то умное. Ты ведь не главный босс, чтобы запрещать мне интересоваться, верно?
  • (+1/0)

123e1fe8508682f53f18ac7c69e872e0.gif

• (+1/-2)
Тебя заклинило. Теперь просто подумай, почему так происходит. До какой степени надо было расколоть страну этой "революцией", чтобы народ начал срывать флаги? Понимаешь степень неприятия ими того, что вы сделали? Кстати, я противник срывания флагов. Это не по-человечески прежде всего.
  • (0/-3)
Тебя заклинило. Теперь просто подумай, почему так происходит. До какой степени надо было разозлить страну этой "властью Януковича", чтобы народ начал идти на смерть? Понимаешь степень неприятия ими того, что делала эта "власть"? Кстати, я противник насилия. Это не по-человечески прежде всего.
  • (+4/0)
А вот теперь сложи эти два мнения (учитывая, что на Востоке так же не переваривают Яныка), раздели на два и найди причину
  • (0/-2)
так я і розділяю. Розділяю і не розумію чому схід не підтримав людей, які не переварюють Яника і активно приймали участь ПР-акціях. Відповідно зявляється протиріччя у їхніх поглядах. Запитують чому їх не хотів тоді чути? А що вони хотіли?
  • (+3/0)
Потому что люди были против методов и лидеров . Неужели не ясно?
  • (0/-1)
Звісно, що не ясно. Вони здебільшого сиділи і мовчали. Тупо мовчали (типу їм ніколи, вони працюють)! А якщо сидять тихенько і мовчать - значить їх усе влаштовує. А зараз вони вилазять і стверджують, що їх ніхто не хотів слухати. А що, робота вже закінчилась?... Щодо методів та лідерів - так і на майдані люди до тепер ці складові не плекають. Вони стояли не за лідерів, вони не прагнули насильства. Вони хотіли змін, повалення злочинної влади. Невже не ясно?
  • (0/0)

А чому вся (ВСЯ!) Україна повинна слухати тільки домбас?

Вони що - найкращі? Є сумніви.

Вони що - найрозумніші? Дуже великі сумніви...

• (+1/0)

Досить слухати доМбас!

Їхні виблядки "керували" державою 12 років! Результат - херовий, катастрофічний (((((

• (+2/0)

Вони здебільшого сиділи і мовчали

Ну да. А що їм було робити, якщо вони вас не підтримували?

А якщо сидять тихенько і мовчать - значить їх усе влаштовує

Не зовсім вірно. Але, якщо порівнювати становище до Майдану та після, розумієш, що дуже багато що влаштовувало.

Вони стояли не за лідерів, вони не прагнули насильства. Вони хотіли змін, повалення злочинної влади. Невже не ясно?

Та ясно. Але поясни, чому одні бачили, що буде із країною після "перемоги" Майдану і хто стане до корита, а вам - ні? Все ж читалося...

• (0/0)
Не підтримували бажання повалити режим Януковича? Значить підтримували Януковича. Усі усвідомлювали, що буде гірше. Жодна революція не закінчується непомітно для держави. Це очевидно. І процес відновлення нормального функціонування держави тягне за собою істотні фінансові труднощі, які лягають на плечі суспільства. І замість того, аби разом усім об"єднатися у цій без перебільшення не легкій справі, деякі особи намагаються зректися власної Батьківщини. Але ще більше обурює, що сусідня країна, яка називає себе "братом" нахабно користається нашою вразливістю.
  • (0/0)

Не згоден.

Ти ж водій і зараз ремонтуєш двигун? (До речі, "Камасутра" - то жарт був з анекдоту, я так і не зрозумів, чому ти образився) Так от. В тебе почав барахлити двіжок. Умовно - нового нема, не існує в природі. Зате є старий, який ще гірше за того, що в тебе зараз - бензин жере що прірва, масло тече і т.д. І ти впевнений, що дешевше підремонтувати рідний і їздити. Як таке порівняння? Я до того, що було звісно, хто прийде до влади і що нас чекає. Проблеми та складнощі - то одне, але ж хлопці прийшли саме за тим, щоб продовжувати розворовувати свою країну. Так в чьому був сенс ? Привести нову банду? Тому і не підтримували.

Є ще кілька причин, чому не підтримали, і одна з них - політична. А такі засоби мусять бути аполітичними, істинно народними.

• (0/0)
Прикладу взагалі не зрозумів. Двіжки на ВАЗ 2101 є нулячі, трохи проблемно, але можна вкупити (десь 6500 грн +доставка, б/в ~2000 грн). Якщо перевести усе на умовність, то в даному випадку ремонтую сам і при цьому затрати просто мізерні у фінансовому плані (прокладка 35грн, сальник задній 15грн, сальнік передній 10грн). Я знав на що йшов, знав, що це затрати часу та сил, але в мене було БАЖАННЯ! Не просто машинку продати і вкупити нову, а відновити стару, таку рідну для себе. Можна було позичити грошенят і поставити новий, але грошенята потрібно колись повертати... Тепер і ти роби порівняння.
  • (0/0)
Так ти зробив чудові висновки з порівняння )))
  • (0/0)

Страну расколола не революция. Страну раскололо наличие в ней таких индивидуумов, как ты, которых нормальные люди - на дух не переносят!

• (+1/-1)
Для нас ты, русские и бандиты - одно и то же! ))))
  • (+1/-1)
Мнение твоего гей-клуба нас не интересует
  • (+1/-2)
Дима Лящ, ты не нервничай ))))
  • (+1/-2)
если этот самый народ по мне стреляет, вспарывает животы таким же, как я, что делать в ответ?
  • (0/-2)
По тебе? Они не стреляют по сусликам
  • (+1/0)

Метки

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5