Гей, наливайте повнії чаші, щоб через вінця лилося...

Десант


Десант Каратель

Доброго ранку, бл...(с)

Ну чомусь не віриться у ті цифри, які приводяться різними ЗМІ щодо голосуавння в Криму.

Понад 82% - явка виборців? Ну не віриться.

Пригадую попередні (чи позаминулі, не пригадую точно) вибори, коли реально була велика черга на дільницях, підсумком чого явка виборців склала всього близько 60%.

А тут відіо показують де всі вільно та безтурботно ходять по приміщенню... реально не віриться. Можу помилятись. Це всьо лиш одна із моїх здогадок.

Ну і крики татарів стосовно категоричності входу до РФ, яких начислюється десь 14% від всього населення. А тут на маєш 82%. Воно то по числах ніби сходиться, але мало віриться в чесність

Я от навпаки зацікавлений у правдивості даного скажем так опитування. Я і до того часу знав про проросійські настрої у населення Криму. Я знав, що багацько люду хоче відділитися. Але наскільки це глобальна кількість у порівнянні із іншим інакомислячим населенням?

Раптом доведеться воювати. Раптом зашлють на Крим. А ти постанеш в іпостасі "визволителя", якого ніхто із місцевих мешканців не бажає бачити на своїй рідній землі. Не хочеться аж ніяк ним бути...

Так, я не в захваті від розколу країни. Але з думкою місцевого населення позаяк потрібно рахуватися, навіть у такий скрутний час. І тим більше не нагнітати та не провокувати ситуацію...

От всі насміхаються із кулі-в-лоб чи Турчинова. А що не так? Що вони роблять не вірно? Які шляхи розрулювання ситуацій в даний момент? Але ж існують і більш радикальні та агресивні політики, за яких би вже давно розгорталися бойові дії...

От така от кашка у голові...Рекомендовать запись
Оцените пост:

"Але наскільки це глобальна кількість у порівнянні із іншим інакомислячим населенням?"- зовсім не глобальна! Ти ж бачив по ТВ, що Путін засилав росіян, щоб підбурювали населення, робили провокації (Донецьк, Харків), бачив, кількатисячні мітинги на дорогах Криму, хіба це ні про що не говорить? Бабцям які хочуть в свою довбану Росію, ніхто не перекриває границі, валізки і на вихід. Багато хто не хоче бути в складі Росії, це очевидно, причому багато молодих людей. На даний момент, думаю наша влада робить все, що від неї залежить добре. Ти підпадаєш під мобілізацію, Закон про яку затвердили в Верховній Раді?
 • (+1/-2)
Не варто усе, що показують по ТВ сприймати як належне. Багацько всього добряче "приукрашено". Тому важко знайти зерно правди і особисто для себе зробити якийсь однозначний висновок. Під мобілізацію підпадаю. Готовий!
 • (+1/0)
В Криму дійсно найбільша кількість прихильників приєднання до Росії, тому воювати за Крим було б не варто, навіть якби ми мали сили. Тут ще такий момент: відділення Криму - це мінус приблизно мільйон проросійських виборців в Україні, а отже електоральна ситуація в самій Україні різко змінюється на користь проєвропейських та національно орієнтованих політиків. Так, ціна завелика, але ще безглуздіше було б проливати кров, коли на інший чаші терезів - вільний поступ до Європи!
 • (0/0)
 • (0/-1)
В житті так буває: щоб щось отримати, треба чогось позбутися. За все потрібно платити... При цьому не варто забувати, що життя людини - найвища цінність!
 • (0/0)
Воювати в Криму мабуть не будуть, а от за інші області - можливо.
 • (+3/-1)
теж так думаю
 • (0/0)
чим відрізняється процедура захоплення криму від процедури захоплення луганська, донецька, харкова? технологія перевірена, обкатана, їй дано зелене світло
 • (+1/0)
я теж так думаю, якщо референдум був не легітимний, то хай собі граються, але вони все одно в складі держави, те ж саме і з іншими областями. подаруємо Крим- не зможемо відбити схід країни. Яка різниця7
Тимчасова влада не дозволить ввести зелених чоловічків у інші області. Ставлення до Росії змінилося.
ймовірно та сама процедура може викликати хвилю великого несхвалення серед місцевого населення на сході, яке, я сподіваюсь, не хоче війни.
 • (0/0)
В Севастополі явка 123 відсотка. Це, звичайно далеко до 146 Чурова, але й так нормально
 • (0/0)
 • (0/0)
эррор. нот фаунд
 • (0/0)
от Севастополя на референдуме проголосовало 474137 человек, а все население города составляет 385,9 тысяч человек, абсолютно честное голосование же явно!
 • (0/0)
 • (0/0)
ага) поняли свой фейл и заднюю включили:D щас еще выяснится что и журналисты присутствовали при подсчете бюллетеней)
у меня мысль такая - хотите жить в россии? так валите туда. если я хочу скажем в берлин. я туда еду, а не делаю его у себя. а если они говорят, что мол крым это россия, тогда аляска тоже россии. только вот сможет пупкин (ой, вернее путин) её забрать?
 • (+2/0)
Хочу жить в Канаде. Пожалуйста, введите в мою квартиру канадские войска!
 • (+1/0)
точно
 • (0/0)

 
Метки

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Візіторс

free counters


Празднічькі

Праздники сегодня


Подорож

Радіо Люкс
ОБОЗ.ua