Гей, наливайте повнії чаші, щоб через вінця лилося...

Десант


Десант Каратель

Доброго ранку, бл...(с)

А що робить наш повалений перзидент?

Звісно, що його конференція вкотре показала на скільки це неадекватна і хвора людина. Жоден здоровомислячий ніяк не підтримує його зараз і не хоче бачити його на теренах нашої неньки.

Що він робить зараз у Росії? Він певно сам ініціює і підстрикає Путіна, аби той нагнітав ситуацію в Україні. Він зацікавлений у збройному протистоянні, аби показати як без нього все в країні валиться і який непорядок. Думаю ще ми неодноразово почуємо про той примарний цимис, яким нас годували та називали "стабільністю".

Нехай кожен сам для себе обирає цінності: чи болотяна "стабільність", чи збройне протистояння проти зовнішнього ворога.

Але в існуванні овоча є великий плюс для українського народу. Зараз весь люд, який адекватно може сприймати інформацію і її аналізувати, не залежно від своїх політичних поглядів і переконань, не зважаючи на релігійну чи етнічну приналежність... об"єднується у своєму прагненні зберегти територіальну цілісність, суверенітет своєї держави. Відповідно такий фігурант як Яник однозначно об"єднує наш народ.

Пройде деякий час і все це закінчиться. І висновки робитимусь самі росіяни. Їм відкриватимуться очі. Система путіна буде давати тріщину...

Росіяним однозначно успіху, натхнення, мужності і холодного розуму!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Яник - маріонетка. Судячи з того, що розвал обороноздатності країни йшов не один рік (в т.ч. призначення ще недавніх громадян РФ на ключові пости), він давно був на ґачку... А відтак зрозуміло, чиї вуха стирчать за так званою "третьою силою", яка постійно підливала масла у вогонь майдану, від 30 листопада до 20 лютого. Якщо на керівних посадах у силових відомствах сиділи агенти впливу, то вони могли смикати за мотузочки за визначеним планом. Яник, незважаючи на все негативне до нього ставлення, не був зацікавлений втратит свої статки як в Україні, так і за кордоном. А ось дехто давно зацікавлений відірвати від України шмат, і в 2010 нарешті отримав для цього знаряддя.
  • (+1/0)
дійсно!
  • (+1/0)
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Війна нікому не потрібна! Це лише слова! Росіяни самі протестують проти введення військ на територію Криму. Це просто гра! В якій ми фішки!

  • (0/0)

 
Метки

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Візіторс

free counters


Празднічькі

Праздники сегодня


Подорож

Радіо Люкс
ОБОЗ.ua