Гей, наливайте повнії чаші, щоб через вінця лилося...

Десант


Десант Каратель

Врегулювання кримського конфлікту

Тре ініціювати проведення на львівщині голосування про приєднання території до складу Польщі. На Волині нехай голосують за Білорусь, бульбаші ж такі самі:). На Закарпатті най вибирають: Угорщина альбо Словаччина. Ну а Херсон мож Італію обере, а Черкащина до Британії най відходить...

А якщо серйозно, то тут є напевно два варіянти врегулювання конфлікту:

1. Дозволити кримчанам обрати мерів міст. Якщо у того росіянина, який має прихильність багатьох виборців є бажання керувати і змінювати на краще півострів - нехай! Але основна вимога - стати громадянином України. Якщо готовий - будь ласка.

Хочуть другої державної - прошу дуже! Нехай буде російська регіональна. Але лише в цій АР. І буде на рівні татарської ( чи на якій там ще мові розмовляють).

І звісно усі ці питання нехай вирішує нарід голосуванням 25 травня

Щодо захопленої будівлі - то всі ці пропозиції оголосити бойовикам і нехай думають.

2. Тупо забити на все, що там відбувається. Просто ігнорувати це. Місцевих чиновників-депутатів відправити у відпустку на місяць. І просто не звертати на них увагу. Бойовикам хочеться більше уваги до себе, вони думали... зрештою за відсутності будь яких вимог важко розмірковувати що саме у них у голові.

При цьому жодних операцій по викурюванню самопроголошених "рассєян" не проводити.

Нехай собі там сидять. Барикадуються, обкладуються триколорами та калашами. Хуй на них. Всім можна, а їм нє? Най себе хоч так задовільнять.

Ну можливий ще один варіянт. Якщо вони мовчать, почати їз оголошення власних планів описаних у пункті нумер 1. Назвати конкретні терміни звільнення будівлі. Якщо будуть тупити - по периметру оцепити будівлю і нікого туди не пропускати. Ті, хто вийдуть( а вони рано чи пізно таки вийдуть, захочуть жерти) - в автозак. Ну а якщо прийде купа народу - нехай собі розходяться.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Не звертати увагу на ситуацію не можна, бо будуть ще гірші провокації. Потрібно вести перемовини і, звичайно, дозволити людям зробити вибір, не порушуючи територіальну цілісність України і права всіх національностей, що там живуть. Беручи до уваги загальнонаціональні процеси, відмовити кримчанам змінити владу і правила гри було б проявом подвійної моралі. Якщо вони вважають, що російські БТР-и на вулицях кримських міст добре вплинуть на кількість бажаючих відвідати місцеві курорти - то нехай буде так. Потім зроблять інші висновки.
  • (+1/0)
так почати з першого пункту і в залежності від реакції робити і другий пункт. Російські БТР - трошки інше питання, яке потрібно вирішувати не з кримчанами.
  • (0/0)
Погоджуюсь
  • (0/0)
російські БТР-и на вулицях кримських міст добре вплинуть на кількість бажаючих відвідати місцеві курорти
  • (0/0)

 
Метки

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Візіторс

free counters


Празднічькі

Праздники сегодня


Подорож

Радіо Люкс
ОБОЗ.ua