Гей, наливайте повнії чаші, щоб через вінця лилося...

Десант


Десант Каратель

Доброго ранку, бл...(с)

Ось усі дивуються чому серед учасників майдану ну і як такого спротиву є левова частка "західняків".

Тут усе просто. Ми всі банально заздримо Сходу України. Заздримо людям, які там живуть та процвітають. Заздримо чорною заздрістю, що аж самих трусить.

Ми заздримо тому, що у цих регіонах немає корупції, кожна людина без хабарів може вступити до ВНЗ, дитину дати у садок чи в школу і протягом усього навчання жодної копійки не витрачати на подарунки вихователям/вчителям чи не віддавати останню копійчину на ремонт шкільних туалетів.

Хочемо мати, аналогічну Вашій, безкоштовну кваліфіковану медичну допомогу. Із найсучаснішим обладнанням та цілою купою тверезих професіоналів. Без численних черг у поліклініці та відсутністю нашкрябаних кривулястим почерком папірчиків-направлень. Чекати 2 хв на швидку допомогу, а не так як у нас - молитися, аби та бодай приїхала.

Задримо найнижчій злочинності не те що в Україні, але й в усьому світі (ну хіба що Росія тут попереду). Там дійсно кожна людина може почуватися в безпеці, навіть в темному перевулку чи підворітті. Можна навіть і не сумніватися в чесності та прозорості судової системи, яка по всій строгості засудить п'яного мажора, що збив пішохода на пішохідному переході.

Екологія там на найвищому рівні. Можна із впененістю дихати на повні груди. Скрізь чистенько, міста надзвичано гарні та озеленені. Ми дійсно заздримо тому колосальному напливу туристів, які щорічно відвідують шахтарські терикони та кримські фешенебельні курорти.

Нам важко уявити настільки якісні та рівні дороги, як у Вас. Важко збагнути наскільки продумана розвинута велоструктура.

Хочеться жити в чистеньких під'їздах, комфортних будинках із розмальованим фасадом у стилі неокласицизму та постмодернізму. У цьому плані Вам дуже повезло.

Милуємся тими чудовими умовами праці. Захоплюємся умовами ведення бізнесу та підприємницької діяльності без бариг, рекетирів, рейдерів та свавільних чиновників.

Із здивуванням спостерігаємо за прогресивним розвитком усіх галузей виробництва та впровадженням новітніх інженерних технологій. Роботу заводів та фабрик.

Ми заздримо Вам і бажаємо жити так як і Ви. Бути впевненими у завтрашьому дні та насолоджуватися даною прекрасною стабільністю. Жити в мирі та спокої, інколи зазираючи у Ваші копанки.

Кожен західняк мріє перебратися жити на Схід, але банально бракує коштів на квиток.

Ми мріємо про такі зарплати та пенсії як у Вас, саме такі, які пророкувала свого часу сама Королевська. Ми хоч і лінивий нарід, але бажаємо мати усе і задарма.

Ми розуміємо, чому ніхто з Вас не їздить закордон, адже у Вас все є, і все влаштовує. І це "все" - набагато краще, аніж де інде.

Пробачте нам за всі ці незручності, які ми постійно Вам влаштовуєм. Пробачте, що є тягарем для Вас. Ви наші годувальники. Лише за рахунок Вас ми існуємо. Працьовиті та освічені. А ми і надалі будемо байдикувати та ходити із протягнутою рукою... Така наша доля....Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись
 • (+1/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
А я-то думал, откуда все проблемы в стране последние 22 года. А это - "західняки"...
 • (0/0)
СОВКИ!
 • (0/0)
Так і бути - пробачаємо. Можете і надалі байдикувати.
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Я пытался что-то объяснять людям, доказывать, тратил свои нервы, пока не понял то, что должны понять и вы. Здесь всех всё устраивает. Говно на улице, пусть себе лежит, говно у власти, значит так надо, говно в штанах, это мои штаны и моё говно что хочу то и делаю. Я понимаю , что это трудно понять, но объяснить можно. Как-то я смотрел передачу по Евроньюс про испанских цыган. И вот такие они сякие, грязные обсмоктаные, побираются наркотой торгуют, ну в общем цыгане как цыгане. Но вот показали девушку, которая вышла замуж за обычного испанца, выбралась из оков семьи и стала успешной бизнесвумен, держит свой магазин, о родственниках практически не вспоминает(кстати муж к бизнесу не имеет никакого отношения). То есть человека, за редким исключением, делает его окружение.
 • (+4/-1)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Эта высокомерная и мелочная ирония подчеркивает явное различие, антагонизм и отчуждение разных частей Украины, но непонятно пока - чего же хочет Запад страны: отделения от Востока или насильственное присоединение и подчинение его Западом? Но ясно лишь одно - явное чувство превосходства Запада Украины над Востоком. Я так поняла этот текст.
 • (+1/-2)
Для того, чтобы его понять, нужно владеть контекстом. А ты им не владеешь, оттого и не понимаешь...
 • (+1/-2)
покажи цицьки!
 • (+2/-2)
Это демонстрация "культурности" Западенства или это обида автора за точный коментарий, который раскрыл суть этого поста? В любом случае хамство - это демонстрация слабости и бессилия.
Авакада, пакажи пизду!!!!Ну пакажи, а????
 • (0/-1)
А написание комментариев при невладении контекстом - демонстрация ИДИОТИЗМА! )))
 • (0/-1)
Она.....ОН......Оно....Тьфубля!!!!!! Короче адвокал - ИДИОТ!!!!!!
 • (0/-1)
а чо так розстроїлась? Нема цицьок?...
 • (0/-1)
Да ёптт во всём виновата не система ,а Янукович и восток Украины вот прийдёт кто-то другой и вся шушера которая сейчас плохо себя ведёт вдруг -херак и резко исправится и суды,и те кто в подворотне по башке бьёт,и пьяные мажоры вдруг так резко бац ,протрезвеют и перестанут гонять,чиновники разрешения начнут без взяток ,а просто по закону выдавать,при этом не забыв пересесть на велосипеды,гаишники на дорогах,вдруг действительно начнут помогать,а не искать повод для штрафа или взятки,дорожные службы асфальт и деньги пиздить перестанут,в Европу начнём гоцать тудым сюдым(хотя и сейчас никто не запрещает) ,вобщем заживёмс...фсё бля Янукович виноват,а люди-то сами на местах ангелы бля небесные их просто восток Украины наебал...
 • (+1/-2)
Стьоб приймається:) норм!
 • (0/0)
Старалси)))
 • (0/0)

 
Метки

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Візіторс

free counters


Празднічькі

Праздники сегодня


Подорож

Радіо Люкс
ОБОЗ.ua